Hakkımızda

YDÇ METAL İŞLEME MERKEZİ

Hakkımızda

YDÇ Metal, sahip olduğu ileri teknoloji, uzman mühendis kadrosu ve modern fabrikasında müşterilerine hizmet vermektedir. Bölgesinin en geniş metal işleme kapasiteli fabrikasına sahip olan firmamız, Lazer Kesim, Plazma Kesim, Oksijen Kesim, Abkant Büküm, Giyotin Kesim, Silindir Kıvrım, CNC Abant Kıvrım, Robot Kaynağı hizmetlerini kapsayan geniş ürün yelpazesi ile metal işlemede her türlü müşteri talebine cevap veren zengin bir alt yapıya sahiptir.
YDÇ Metal, metal işlemenin yanı sıra, proje yönetimi, endüstriyel tesislerin kurulumu, özel proses ekipmanlarının tasarımı, imalatı, montajı ve mühendislik konularında uzmandır.
Firmamız yurt içi ve yurt dışındaki otomotiv sanayii, tarım makinaları, modern yapısal çelikler, köprü, viyadük, inşaat, beyaz eşya sanayii, gıda, tekstil, aydınlatma ve özel projeler olmak üzere bir çok sektöre hizmet vermektedir.
YDÇ Metal müşterisinin beklentilerini önemseyerek, dinamik, kaliteli, güvenli ve hızlı çözümler sunmaktadır.
Metal sektöründe uluslararası kalite, İSG, Çevre Yönetim Sistemleri standartlarının gereklerini yerine getiren YDÇ Metal çevreye ve insana duyarlı bir yaklaşımla faaliyetlerine devam etmektedir. YDÇ Metal, yurt içinde ve yurt dışındaki gelişmeleri yakından takip ederek kendisini geliştirmekte, yatırımlarını sürdürerek her geçen gün rekabet gücünü artırmaktadır.